Vážení rodiče,

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydává v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2020/2021. Zápisy budou probíhat v květnu, a to bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců.

 

Zápisy k předškolnímu vzdělávání proběhnou v souladu s právními předpisy. Uskuteční se v termínu 12.5.2020

1.              1.  Datovou schránkou: gc5iw2g

2.              2. Poštou

3.              3.Osobně (bez dětí), vždy po telefonické nebo písemné domluvě emailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), aby došlo k minimálnímu kontaktu mezi přítomnými.

4.              4 .E-mailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) pozor nelze zaslat obyčejně, ale pouze s uznávaným elektronickým podpisem!

      Přihlášku do MŠ můžete stáhnout na webových stránkách základní školy Verměřovice nebo po písemné domluvě vyzvednout ve škole.

      Písemný kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyzvedávat přihlášky můžete od 14.4. 

 

Přihláška do MŠ

Kritéria

Aktuality

 • Vážení rodiče,

  po dohodě se zřizovatelem je naše MŠ od 26.10. do 30.10. 2020 uzavřena.

  Děkujeme za pochopení.

 • Na základě rozhodnutí vlády bude vzdělávání od 14. do 23. října probíhat distančním způsobem. Distanční výuka je pro všechny žáky povinná. Od 26. do 30. října budou...

 • Stravné na  říjen 2020 se vybírá 5.10.   -   6.10.2020 /po-út/

  od 7,00h - do 8,30h  a od 13,30h - do 15,30h

 • V pátek 25. 9. 2020 bude na naší škole probíhat výuka.

 • Vážení...