Stravné

ZŠ A MŠ VERMĚŘOVICE - Stravné

Ceny obědů (platnost od 2. 9. 2019)

MŠ  3-6 let celodenní          39 Kč
MŠ  7 a více let celodenní    41 Kč

ZŠ 7-10 let                         23 Kč
ZŠ 11-14 let                        25 Kč

Obědy se platí  hotově, vždy první pondělí a úterý v novém měsíci.
Přesný termín a čas je vždy uveden na nástěnkách MŠ A ZŠ nebo na webu školy zde: Aktuality

Výdej obědů

pro žáky i zaměstnance   od 11,15h –  do 13,00h

Odhlášení obědů

Pokud se strávník z důvodu nemoci apod. ze stravování odhlašuje, je nutné tuto skutečnost nahlásit jídelně nejpozději 1 pracovní den předem do 14.00 hodin. Můžete tak učinit formou sms, buď na telefonním čísle ŠJ 732/262 270 nebo osobně ve ŠJ.

_______________________________

Školní stravování plní několik funkcí:

Klasickou sytící – je průzkumy dokázáno, že oběd ve školní jídelně je často jediným teplým jídlem dětí za den.

Zdravotně výživovou – strava ve školní jídelně musí dodržovat přísná kritéria na plnění doporučených denních dávek i hygienické předpisy.

Výchovnou – pestrá, zdravá, věku odpovídající strava podle DDD je praktickým dennodenní příkladem pro výchovu ke zdravému životnímu stylu, základy stolování ve společnosti.